Миру нам всім, шановні земляки!

Наталинська сільська рада продовжує низку робіт, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності громади. Повідомляємо, що наразі зареєстровано близько 1500 вимушено переміщених осіб. Тому сільська рада, старостинські округи продовжують роботу з надання допомоги людям. Безперебійно функціонують об’єкти комунальної інфраструктури, проводяться роботи з благоустрою. ЦНАПом продовжується реєстрація ВПО на отримання державної допомоги на проживання. У загальноосвітніх закладах громади триває дистанційне навчання місцевих та прибулих учнів, яких налічується більше 100 осіб.

На жаль, попри всі застереження рятувальників, незважаючи на ситуацію, пов’язану з воєнним станом, деякі мешканці випалюють сухостій на відкритих просторах. Дякуємо рятувальникам, які завжди на варті!

Нагадуємо також, що на території громади продовжує діяти комендантська година з 20:00 до 06:00 год.

Бережімо себе, своїх близьких та рідних! Продовжуємо робити добро разом.