Звернення Наталинського сільського голови Олени Третяк до мешканців громади

Дорогі співгромадівці!

Весна повноцінно вступила в свої права, а отже, нам необхідно продуктивно використати сприятливі погодні умови для виконання робіт з упорядкування територій, які роблять нашу громаду більш затишною, привабливою і комфортною.

Звертаюся до кожного жителя громади, до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності з проханням проведення весняних робіт з благоустрою на прилеглих, закріплених та прибудинкових територіях! Очистимо прилеглі території від сміття і рослинних решток, торішнього листя! Проведемо прибирання на кладовищах!

Сподіваюсь, що байдужих до наведення порядку в громаді, в якій ми живемо, не буде. Заздалегідь вдячна за безкорисний внесок у проведення робіт з благоустрою.

З повагою – Наталинський сільський голова Олена Третяк.