Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем матері

Шановні земляки!
Щороку другої неділі травня відзначаємо День матері. Це особливе свято сповнене великого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до матерів. Тепло їхніх сердець завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

Дорогі жінки! Шановні матері! Прийміть мої щирі вітання з цим прекрасним і світлим святом! Щира подяка за вашу мудрість, душевну щедрість, надійну підтримку та розуміння, за все, що ви робите для своїх дітей, для рідної України.
Від усього серця бажаю вам, дорогі матері, міцного здоров’я, щастя, синівської любові, родинного затишку і благополуччя! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк