Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним днем медичної сестри

Шановні медичні сестри, щиро вітаю вас з професійним святом - Міжнародним днем медичної сестри!

Медична сестра - це не лише професія, це покликання. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ви несете на собі величезний тягар відповідальності, адже у ваших руках - людські життя.

У непрості для нашої Батьківщини часи ваші добрі руки дарують людям життя, вселяють віру у майбутнє. Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за самовіддану працю, безсонні ночі чергувань, за чуйність та милосердя!

Від щирого серця бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття!
Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру, добра!
Нехай ваша благородна справа приносить якнайбільше користі людям, вселяє в них віру та надію!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк