У громаді тривають роботи з благоустрою

Охайна та доглянута територія - це візитівка кожного населеного пункту, а також територіальної громади в цілому.

Тож роботи з благоустрою у всіх старостинських округах Наталинської громади тривають – наразі здійснюється покіс трави та обробка троянд від тлі.

Покіс трави є одним з елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження привабливого і впорядкованого зовнішнього вигляду населених пунктів нашої громади. А троянди вже незабаром замайорять першими бутонами!

Старанно та натхненно проводяться ці роботи робітниками відділу благоустрою Наталинської сільської ради та працівниками Наталинського ПЖКГ, які ані на мить не припиняють наводити лад на територіях, даруючи тим самим розраду мешканцям громади у цей непростий для кожного з нас час.

Давайте спільними зусиллями дбати про порядок і чистоту у нашій громаді!