Звернення Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дорогі земляки!

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Сьогодні ми згадуємо усіх загиблих, замучених у фашистській неволі - усіх, хто ціною свого життя виконав обов'язок перед країною та виборов мир для нашого народу. Наші серця крізь роки бережуть пам’ять про усіх полеглих в роки Другої світової війни та глибоку людську вдячність воїнам-визволителям.

На жаль, сьогодні нам вкотре доводиться переосмислювати справжню цінність миру та людського життя, зіткнувшись зі справжньою війною…

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвами смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Нехай же на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Вічна пам’ять і пошана кожному, хто ціною власного життя відстоював мир та свободу для прийдешніх поколінь, вічна слава і світла пам’ять загиблим!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк