У Петрівці дарує радість та неабияк милує око відвідувачів нова паркова зона

У Петрівці дарує радість та неабияк милує око відвідувачів нова паркова зона: тут і лавки для відпочинку, і альтанки, і трирівневий фонтан з нічним підсвічуванням, і осередок для дітей. До робіт з благоустрою парку долучилися і самі мешканці Петрівки, тим самим зробивши значний внесок у розвиток та добробут рідного краю - не тільки на словах, а й конкретними справами.

З перших днів парк став улюбленим місцем для відпочинку жителів та гостей громади. Дуже полюбився місцевим мешканцям саме фонтан: незважаючи на те, що він сам по собі є своєрідним витвором мистецтва, для того, щоб насолоджуватися його красою у вечірні години і в той же час надати цьому гідротехнічному спорудженню ще більш унікальності, тут встановили декоративну різнокольорову підсвітку.

Тримаймо настрій у непрості для країни часи, не втрачаємо силу духу і відчуття оптимізму!