У здоровому тілі – здоровий дух

Спорт і молодь – поняття нероздільні. «У здоровому тілі – здоровий дух» - кредо молоді Наталинської громади, адже саме ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.

Тож керівництво громади підготувало неочікуваний сюприз для школярів Петрівки – наразі їхньою фізичною формою опікуватиметься новий інспектор відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради – Андрій Ананьєв, людина, яка увійшла в Топ 8 найсильніших людей України 2020-2021 років. Звання стронгмена годі й перелічити: майстер спорту України по богатирському багатоборству, майстер спорту з пауерліфтингу, двократний фіналіст турніру "Найсильніша людина України", рекордсмен України.

Активні тренування старшокласників Петрівського ліцею вже почалися - новий тренер розробив та підібрав програму для кожного школяра, чітко дозуючи індивідуальні силові навантаження.