Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції України!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня Національної поліції України!

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій населення, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Впевнена, що ви робитимете усе від вас залежне задля зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.

Від щирого серця зичу вам родинного добробуту, міцного здоров’я, а також нових звершень! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк