Школярі ЗЗСО Наталинської громади повернулися додому з туристичної поїздки до Польщі

Сьогодні група учнів закладів загальної середньої освіти Наталинської громади повернулася додому з туристичної поїздки до м. Острув Великопольський, організованої завдяки плідній співпраці Наталинської сільської ради, Красноградської міської ради, Красноградської районної військової адміністрації та Харківської обласної ради, на запрошення Маршалека Великопольського воєводства пана Марека Возняка.

Відпочинок дітей у Польщі видався на славу – у пам’яті ще на довгі роки залишиться безліч незабутніх вибухових емоцій. Хоч і дещо втомлені з дороги, але враження від подорожі щасливі школярі отримали просто неймовірні!

Наталинська сільська рада щиро вдячна польським друзям, а також усім організаторам та координаторам туристичної поїздки, адже у непрості часи, які наразі переживає наша країна, турбота про підростаюче покоління - майбутнє України – є вкрай важливою віхою на шляху до розбудови незалежної та квітучої держави у майбутньому.