Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним днем молоді

Шановні співгромадівці!

12 серпня світова спільнота відзначає Міжнародний день молоді - свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє.

Наша молодь надзвичайно активна та завзята, наполеглива та рішуча, спрагла до знань і підкорення нових вершин. Молоде покоління встановлює нові правила життя та спілкування у соціумі. І це чудово, адже кожен з таких маленьких кроків веде до глобальних змін у суспільстві. Сучасні і освічені, саме ви – творці сьогодення та майбутнього!

Щиро вітаю молодь Наталинської громади зі святом і бажаю завжди бути енергійними та ініціативними, досягати омріяних вершин та втілювати у життя найсміливіші мрії і плани під мирним сонячним українським небом!

З повагою – Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк