Звернення Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня знань

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!

Сьогодні у навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.
1 вересня - завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Проте цьогоріч, на жаль, День знань відбудеться без звичних урочистостей та зовсім в іншому форматі…

Зважаючи на повномасштабну війну в Україні, у сучасних непростих реаліях сьогодення тримати освітній фронт стало вкрай важливим, з чим, я впевнена, стовідсотково справляться наші педагоги.

Стіни наших шкіл тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами, але сподіваємося, що у наступному році ми повернемося до традиційної форми навчання та масового святкування Дня знань. Маємо щирі надії на те, що після Перемоги, вже у новому навчальному році, учні зможуть сісти за свої парти та здобувати нові знання, допитливо зазираючи вчителю у вічі!

Віримо, що настане день, коли всі ви, дорогі учні, зберетеся зі своїм класом та вчителями вже офлайн у своїх навчальних закладах!

У цей день хочеться побажати педагогам і батькам мудрості і терпіння, а всім учням - жаги до знань та наполегливості у новому навчальному році! Мирного нам усім неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк