Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди 79-ї річниці визволення Красноградського району від нацистських загарбників

Дорогі співгромадівці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 79-ї річниці визволення Красноградського району від нацистських загарбників!

Сімдесят дев’ять років тому у запеклих боях Красноградщину було визволено від нацистських загарбників. У пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі та відданості, які проявили наші земляки на фронтах Другої світової війни. Низький уклін ветеранам, усім, кому довелося пережити жахіття війни! Ми завжди пам’ятатимемо героїзм бійців, які захищали Батьківщину від ворога, і подвиг жителів, які по цеглинці у повоєнні роки відбудовували район.

На превеликий жаль, сучасне покоління українців знову стикнулося з війною… Звертаючись до минулого, до тривожної юності дідів та батьків, вслухаючись у мудрий голос історії, ми повніше осягаємо ціну сьогодення, зважуємо на терезах уроки війни, своє бачення обрисів майбутнього незалежної України...

Тож зичу мирного неба нам усім, здоров’я і добробуту, тепла й затишку, оптимізму, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні! Нехай мир і добро ніколи не покидають нашу рідну землю! Бажаю усім нам бути гідними спадкоємцями, що продовжать подвиг покоління переможців, яким буде захоплюватися увесь світ!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк