З нагоди 79-ї річниці визволення Красноградського району та населених пунктів громади відбулася церемонія покладання квітів до Братської могили

З нагоди 79-ї річниці визволення Красноградського району та населених пунктів Наталинської територіальної громади від нацистських загарбників в адміністративному центрі громади - Наталиному – відбулася церемонія покладання квітів до Братської могили. Аби віддати данину поваги та пам’яті тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, і тим, хто загинув, визволяючи наші населені пункти від нацистських окупантів, у меморіальному заході взяли участь делегації трудових колективів, підприємств та організацій, розташованих на території громади.

До присутніх на церемонії звернулася Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк: «Дорогі співгромадівці, щиро вітаю вас з 79-ю річницею визволення Красноградщини та населених пунктів нашої громади від фашистських загарбників! У цей день ми згадуємо всіх, хто без страху ламав ворожі плани, тих, хто віддав життя в жорстокій битві за свободу. Час забирає свідків того, як творилася історія, але пам’ять про мужність та героїзм, проявлений героями-визволителями у воєнні роки навіки житиме в наших серцях та спогадах…

Мужність та звитяга зберігаються і в нових поколіннях українського народу, який наразі знов стикнувся з війною, але Україна і нині залишається незламним форпостом… Нехай мир і добро ніколи не покидають нашу рідну землю!»

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять визволителів, а також односельчан, які загинули, боронячи нашу країну вже у сучасних військових реаліях, і поклали квіти до Братської могили.

Пам'ятаємо!