Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг

Шановні адміністратори ЦНАП Наталинської сільської ради, щиро вітаю вас з професійним святом!

Чимала кількість мешканців Наталинської територіальної громади щодня звертається саме працівників ЦНАПу і отримує не лише якісне обслуговування, а й привітне ставлення.

Тож у цей день прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професiйний рівень, самовіддачу та результативність виконанні фахових обов’язків! Бажаю не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам у роботі та успішно розвиватися! Міцного вам здоров’я, сили і витримки, оптимізму і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк