Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк із Днем працівників освіти України

  • 530

Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю вас з чудовим святом – Днем працівників освіти!

І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, організацію харчування та медичного обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці людей, які роблять спільну справу – виховання дітей.

Дорогі працівники освіти! Сьогодні саме ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру у кожного учня. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Дякую вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі! Глибоко переконана, що ваш професіоналізм та відданість освітянській справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти у нашій громаді.

Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, міцного здоров’я та благополуччя! І нехай посмішки дітей, їхні успіхи та здобутки стануть найголовнішою нагородою за ваш безцінний труд! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк

Фото без опису