ПрАТ “Харківенергозбут” інформує

Кожного дня ми невпинно рухаємося до нашої перемоги. Щоденно країна використовує всі свої ресурси для захисту та підтримки життєдіяльності своїх областей, а енергетики допомогають їй в цьому: ремонтують пошкоджені лінії електромереж, відновлюють руйнування на об'єктах критичної інфраструктури та житлових районах, роблять все можливе аби кожен споживач був забезпечений необхідною електричною енергією у такі темні часи.

Тому, у час коли країна докладає максимум зусиль для підтримки своєї економіки, вкрай важливим є відповідальне відношення до розрахунків за використані ресурси.

ПрАТ “Харківенергозбут” звертається до всіх своїх споживачів і просить вчасно сплачувати за спожиту електроенергію та не накопичувати боргів на майбутнє.

Сплачуючи за електричну енергію, Ви не тільки допомагаєте економіці країни та всьому енергетичному сектору, а й підтримує наших захисників, які невтомно виборюють нашу з Вами перемогу. Тож єднаймося задля перемоги!

З повагою - адміністрація ПрАТ “Харківенергозбут”.