Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем рятівника

  • 457

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви, справжні герої у сучасних непростих реаліях сьогодення, з честю виконуєте покладені на вас завдання. Тож дякуємо за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом!

Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі! Бажаю вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк

 

Фото без опису