Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери, щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша сповнена гуманізму й милосердя самовіддана праця є запорукою того, що українці, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе більш захищеними у цей непростий для країни час. Ви приймаєте на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, надаючи допомогу і підтримку. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта і душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються усі плани та задуми, а у домівках панують злагода, благополуччя і достаток. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, витримки у життєвих випробуваннях і невичерпної енергії для добрих справ. Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк