Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним днем бухгалтера

Шановні бухгалтери Наталинської територіальної громади!

10 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день бухгалтера. Ця професія визнана однією з найпопулярніших і потрібних у світі. Бухгалтерія - це доля! Справжній бухгалтер - відповідальний і уважний фахівець, якого цінують і поважають у будь-якій компанії.

Найщиріші вітання бухгалтерам, які виконують свій професійний обов’язок в межах територіальної громади! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця! Нехай на роботі ви й оперуєте числами, але в особистому житті бажаю збитися з рахунку щасливих днів і радісних моментів!
Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк