Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України!

Залізниця є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником, рушійною силою в усіх сферах діяльності нашої країни. У колективах підприємств залізничного транспорту працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій по всій Україні.

Шануємо вашу сумлінну працю, професійну майстерність, самовідданість, почуття високого громадянського обов’язку!

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я і добробуту, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків на благо нашої Батьківщини – незалежної України! Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк