Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує жінок з числа ВПО, які бажають оволодіти тонкощами онлайн-зайнятості

Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує жінок з числа внутрішньо переміщених осіб, які бажають оволодіти тонкощами онлайн-зайнятості, долучитись до соціального освітнього проєкту #Work_with_you (укр. – «Робота з тобою») і взяти участь в безкоштовному дистанційному навчанні, яке дозволить:

• відшукати в собі ресурси для реалізації потенціалу і започаткування успішної професійної діяльності;

• прокачати свої компетенції та отримати професійні знання з користування офісними програмами;

• опанувати платформи для онлайн-конференцій та сервіси зі створення презентацій, резюме, постерів тощо;

• отримати ази роботи з групами та каналами у провідних месенджерах;

• навчитись презентувати себе і свої знання, уміння та можливості через соціальні мережі;

• створити профілі і портфоліо фрілансера;

• дізнатись, як просувати товари та послуги в Інтернеті.

Проєкт реалізується завдяки гранту, що виконує  ГО «Вік можливостей» у партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, за підтримки Українського Жіночого Фонду.

Форма навчання: онлайн.

Тривалість навчання: до 2 місяців (по 2-3 рази на тиждень).

Групи комплектуються на: січень, березень та травень 2023 року.

Реєстрація на навчання тут: https://docs.google.com/.../1bJfjPGrWkZ6vJ_01so.../edit...

У разі виникнення питань звертайтесь до:

• ГО «Вік можливостей» за тел./телеграм +3800507511812, ел. пошта age.possibility@gmail.com;

• Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості   за адресою: м.Красноград, вул.Соборна, 81А або за телефонами 0574473287; 0994617182.

• Фото без опису