Наталинський ліцей посів ІІ місце у ХІІІ обласній тематичній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття"

  • 102

19 – 23 грудня 2022 року відбулася XIІІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: методична компетентність як складова професійної самореалізації педагога в умовах воєнного часу», що проходить у межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

Комунальний заклад «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області» представив досвід роботи в номінації «Методична компетентність вихователя закладу дошкільної освіти як фактор становлення його професіоналізму» та висвітлив актуальні для освітнього середовища питання: шляхи удосконалення професійної компетентності вихователя закладу дошкільної освіти, інноваційні форми роботи з дошкільнятами, форми самореалізації педагога в умовах воєнного часу.

За результатами засідання експертних комісій та вивчення матеріалів учасників виставки Наталинський ліцей посів ІІ місце та був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

Дякуємо колективу ліцею за гідне представлення освітнього простору Наталинської територіальної громади на теренах Харківщини! Вітаємо із заслуженою нагородою! Так тримати! 

Фото без опису