Прийомні сім’ї Наталинської громади відвідали новорічну музичну виставу «Красуня та Чудовисько» в ХАТОБі

За сприяння Харківської обласної військової адміністрації прийомні сім’ї Наталинської громади напередодні Нового року отримали чудову можливість відвідати новорічну музичну виставу «Красуня та Чудовисько», яка відбулася 30.12.2022 року в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка.

Під час заходу маленьких глядачів з новорічними та різдвяними святами привітав Святий Миколай. Окрім незабутніх святкових емоцій від цікавої вистави, прийомні сім’ї нашої громади отримали цінні подарунки – генератори, а дітлахам вручили планшети та солодкі смаколики.

Наталинська сільська рада висловлює слова щирої вдячності Харківській обласній військовій адміністрації за небайдужість та підтримку прийомних сімей у такий непростий для країни час.