Учні 1-3 класів ЗЗСО Наталинскої громади взяли участь в онлайн-лекції про безпеку на дорогах в темний час доби

24 березня учні 1-3 класів Наталинського ліцею, Попівської філії КЗ «Наталинський ліцей» та Петрівського ліцею взяли участь в онлайн-лекції про безпеку на дорогах в темний час доби, особливо за умови відсутності електроенергії та освітлення на вулицях.

Лекцію провели в межах соціального проєкту «Безпека в дії», який започаткували АТ Укргазвидобування, Інститут партнерства та сталого розвитку і ювенальна превенція Національної поліції України. Проєкт реалізовується за ініціативою АТ Укргазвидобування у громадах України, де компанія видобуває газ.

Школярі прослухали онлайн-лекцію про основні правила поводження на дорозі та про те, як правильно користуватися світлоповертальними браслетами та наліпками, щоб водій зміг побачити дитину на дорозі.

Крім того, у рамках проєкту учні отримали набори світлоповертальних елементів, завдяки яким їх буде краще видно на дорогах, адже такі флікери можна наліпити як на одяг, так і прикріпити на портфель чи то навіть на велосипед.

Дякуємо партнерам за співпрацю!