Вихованка ВСК «Пересвіт» Наталинського СБК - переможець Чемпіонату України з козацького двобою

Наталинська сільська рада щиро вітає вихованку військово-спортивного клубу «Пересвіт» Наталинського сільського будинку культури (керівник - Володимир Зібаров), ученицю 9 класу, Карину Бахур, яка переможно та просто блискуче представила нашу громаду на Чемпіонаті України з козацького двобою у м. Луцьк, - Каріна виборола 2 золоті медалі в розділах Борня 1 та Однотан, а також срібну медаль у розділі Забава. Крім того, юна спортсменка потрапила до збірної України на чемпіонат Європи, який в травні відбудеться в м. Сан-Маріно (Італія).

Незабаром Карині присвоять звання кандидат в майстри спорту з козацького двобою.

Молодець, Карино! Нових тобі перемог у великому спортивному майбутньому! Так тримати!