У Петрівці озеленили територію села

Благоустрій громади продовжується: небайдужі петрівчани не залишилися осторонь Дня довкілля та місячника з благоустрою, висадивши 100 саджанців берез.

Саджанці молодих дерев були придбані СТОВ «Мрія» та БФ «Разом з Кернел». Щиро дякуємо керівництву підприємства за долучення до благородної справи – озеленення рідного краю!

У майбутньому берези будуть не лише облагороджувати та прикрашати Петрівку, але і захищатимуть місцевість від вітрів.

Крім того, саме такі заходи зараз необхідні, адже життя продовжується, і потрібно дбати про місцевість, у якій живемо.

Висадка дерев у соціально важливих місцях щовесни та щоосені вже стала доброю традицією населених пунктів Наталинської громади. Адже спільні традиції об’єднують, а сила наша - в єдності!