Наталинську територіальну громаду з робочим візитом відвідала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко

  • 81

12 квітня, в ході робочої поїздки, очільниця Харківської обласної ради завітала до КЗ «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області», де відбулася зустріч з керівним складом, членами виконавчого комітету, депутатським корпусом Наталинської сільської ради VІІІ скликання, старостами та місцевими мешканцями Наталинської громади.

За результатами зустрічі, під час невимушеного спілкування з громадськістю, були обговорені поточні моменти та виклики, з якими повсякчас стикається громада під час воєнного стану, і які потребують оперативної та професійної підтримки влади, та окреслено аспекти подальшої спільної роботи на шляху до сталого розвитку Наталинської територіальної громади. Крім того, мешканці громади мали змогу звернутися до Тетяни Петрівни зі своїми особистими питаннями.

Зустріч із головою Харківської обласної ради виявилася надзвичайно конструктивною, адже саме такі заходи є важливою та невід’ємною частиною подальшого розвитку громади, а відкритий живий діалог - запорука надійної та стабільної співпраці у майбутньому.

Фото без опису