Вітаємо стронгмена громади з гідним результатом на Відкритому чемпіонаті України з богатирського багатоборства!

Наталинська сільська рада завжди вболіває за тих, хто веде активний і здоровий спосіб життя, та всіляко їх підтримує на шляху до вершини перемог. Адже вважаємо, що це неабиякий крок до розвитку територіальної громади у цілому.

Пишаємося та щиро вітаємо інспектора відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради Андрія Ананьєва – стронгмена, майстра спорту України по богатирському багатоборству та пауерліфтингу, двократного фіналіста турніру «Найсильніша людина України», рекордсмена України – з гідним результатом, 4 місцем у абсолютній ваговій категорії, на Відкритому чемпіонаті України з богатирського багатоборства, який відбувся 22.04.2023 р. у Києві на території фітнес-парку «Лебедине озеро»!

Радіємо за нашого спортсмена! Подальших спортивних перемог Вам, пане Андрію! Так тримати, чемпіоне!