У Наталиному висадили саджанці лип у межах глобальної ініціативи Greening of the Planet

Сьогодні працівники Наталинської сільської ради та Наталинського ПЖКГ висадили саджанці лип на дитячому майданчику по вул. Молодіжній у с. Наталине.

Таким чином Наталинська громада долучилася до глобальної ініціативи Greening of the Planet, саме у Міжнародний день Землі.

Ініціатива «Greening of the Planet», в межах якої відбулася цьогорічна акція, вже третій рік поспіль проходить в Україні. Її мета полягає у висаджуванні нових дерев з метою відновлення екосистеми та обʼєднання людей з усього світу навколо цієї ініціативи.

Липа - медодайне дерево, яке у віці більше як 15 років починає добре медувати, а росте понад 200 років. Тому потрібно садити зараз, аби отримати результат у майбутньому! Це дерево має добру кореневу систему, яка втримує грунт від ерозії, захищає від вітру та заметіль.

І зацвітуть липи у Наталиному! А місцеві мешканці милуватимуться їх красою та медовим ароматом!

Висловлюємо слова щирої вдячності члену виконавчого комітету Наталинської сільської ради VІІІ скликання, директору ПП фірма «Юкон-Агро» Юрію Позднякову за безкоштовно надані саджанці лип.