З Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Діти – це безмежна щирість та відвертість, нескінченна радість і найцінніший скарб. Діти - наше щастя, надія та майбутнє. Саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а, відтак, і нового покоління українців.

Ви, любі діти, майбутнє України! Нехай ваші мрії збуваються уже в мирній країні, адже ви - молоде покоління нескореного народу, наше завтра! Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! І найголовніше – щоб ви ніколи не знали війни! Щасливого майбутнього вам під мирним сонячним небом України!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь