Наталинську громаду у рамках робочого візиту відвідали представники UNICEF UKRAINE

30 травня 2023 року Наталинську територіальну громаду у рамках робочого візиту відвідали представники UNICEF UKRAINE

У ході зустрічі з керівництвом громади представники команди ЮНІСЕФ в Україні обговорили потреби та забезпечення інтересів дітей вразливих категорій, а також можливі аспекти співпраці та взаємодії у сфері захисту прав та психологічної підтримки дітей з інвалідністю, дітей, які проживають у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, знаходяться в складних життєвих обставинах. Насамперед мова йшла про створення у громаді мінімального пакету соціальних послуг для таких сімей та родин.

За результатами зустрічі вирішили взяти до уваги та опрацювати запропоновані пропозиції подальшої співпраці з ЮНІСЕФ.

Довідково: Місія ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Вона працює над тим, щоб зберегти їхні життя, захистити їхні права, вберегти їх від шкоди - дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими.