Зі святом Останнього дзвоника!

  • 37

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису Наталинської громади. Через війну та усілякі випробування, що створює ворог, цей рік видався непростим. Але головне, що ми усі вистояли – навчалися та працювали, наближаючи своєю працею Перемогу.

Сьогоднішній день для кожного з нас має своє значення. Для дітей – це нові знання за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Хочу подякувати батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Україні! Майбутнє нашої держави – це ви!

Сьогодні особливий день для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2023 року для вас є закінченням шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Нехай вам щастить у всіх починаннях! І хай ваша дорога буде мирною та спокійною, сповненою добрих та чистих емоцій! Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності й ініціативності, здоров’я і добра, удачі і натхнення під мирним небом Батьківщини!

Все буде Україна!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь


Фото без опису