Наталинська сільська рада зібрала та передала гуманітарну допомогу херсонцям, які постраждалим внаслідок російського терористичного акту

Наталинська сільська рада висловлює слова щирої вдячності небайдужим мешканцям, старостам, приватним підприємцям, підприємствам громади, працівникам сільської ради, які долучилися до збору гуманітарної допомоги постраждалим від російського тероризму херсонцям. Доземний уклін Вам усім, адже чужої біди не буває!

Розуміючи, яка біда увірвалася у домівки мешканців Херсонщини, разом ми зібрали чимало речей першої необхідності та продуктів, а також закупили необхідні медикаменти для постраждалих, і станом на сьогодні вантаж передано у надійні руки волонтерів, які транспортують усе до місця призначення, – Антоніни Базарної, Ганни Безверхої, Галини Базарної та Марини Гордейчук , директора БФ «Добра дія – зброя сильних!».

Дякуємо волонтерам за чуйність та співпрацю!

Разом ми - сила!