З Днем архітектури України!

Шановні архітектори!
Вітаю вас із професійним святом – Днем архітектури України!

«Музика, що застигла в камені», - колись так назвав архітектуру Йоганн Вольфґанґ фон Ґете. Природно, що великий німецький письменник і вчений мав на увазі гармонію, властиву творам цих видів людської діяльності.

У кожного міста чи села своя музика. Архітектура України приголомшливо красива, вирізняється унікальним стилем. Зовнішній вигляд кожної будівлі відображає задум автора і культурні цінності українського народу.

Саме від вас, архітекторів, буде залежати сучасний та майбутній вигляд нашої країни, адже ви зможете створити ще кращими зруйновані російськими загарбниками об'єкти!

Бажаю вам мирного неба, творчого натхнення, геніальних рішень в складних архітектурних задачах! Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проєктах, що будуть радувати не одне покоління наших нащадків!

Відбудуємо Україну разом!

Із професійним святом вас, творці прекрасного!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь