З Днем Української Державності!

Шановні співгромадівці, щиро вітаю вас із Днем Української Державності!

Це свято ніби місток, який поєднує тисячолітню історію нашої держави із сучасною боротьбою, відстоюванням незалежності не лише наших територій, а й культури та історії.

Ми щиро вдячні нашим захисникам і захисницям, які вкотре на полі бою доводять, що українці не мають нічого спільного з терористами. Багато наших громадян навіть в окупації не полишають будь-яких можливостей продемонструвати, що лише Україна є і буде їхньою Батьківщиною.

Таке бажання не з'являється просто так, воно виплекане поколіннями українців, які мужньо боролися за свою свободу. Попри гніт ворогів, наші предки намагалися зберегти власну історію, культуру й традиції для нащадків. Вони вірили, що наша Батьківщина обов'язково буде вільною і незалежною.

Зрештою сьогодні ми теж віримо у вільну Україну. Ми знаємо нашу історію, бережемо культуру й традиції, боремося за щасливе майбутнє і обов'язково переможемо!

Слава Україні!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь