З Днем молоді!

Шановна молодь громади!

Вітаю вас із літнім святом краси, енергії та завзяття – Днем молоді! На знак єднання та утвердження цінностей демократії ми вже вдруге відзначаємо цей день у серпні, разом зі світовою спільнотою.

Наша молодь смілива, розумна, амбітна, сильна, творча та запальна. Вона не боїться помилок і готова наполегливо крокувати до своїх вершин.

Нині наші хлопці і дівчата швидко подорослішали, на рівні з іншими взявши на себе відповідальність за творення оновленої, соборної України. Переконана, що це стане запорукою інтелектуального, культурного й економічного розквіту України.

Шануймо патріотизм, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії!

Вірте в свої сили! Торуйте свій шлях до Перемоги!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь