З Днем працівників ветеринарної медицини!

Шановні ветеринари громади, прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найгуманніших, найблагородніших, її обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я мешканців нашої громади.

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!
 Мирного вам неба!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь