80-та річниця визволення Красноградщини від нацизму

Шановні співгромадівці!

Сьогодні, 19 вересня, відзначаємо 80-ту річницю визволення Красноградського району від нацистських загарбників.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню Красноградщини від нацистів у Другій світовій війні. Ми завжди пам’ятатимемо героїзм воїнів, які захищали Батьківщину від ворога, і подвиг жителів, які по цеглинці у повоєнні роки відбудовували Красноградщину.

На превеликий жаль, сучасним українцям знову довелося стати на захист рідної землі, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої країни-агресора – росії. Сучасні Захисники України виявились гідними слави своїх пращурів, а тому сьогодні ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших воїнів і твердо віримо у Перемогу.

Шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від загарбників, пишаємося Героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нехай мир і добро ніколи не покидають наш рідний край!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь