У Наталинській громаді поклали квіти з нагоди визволення Красноградщини від нацизму

З нагоди 80-ї річниці визволення Красноградщини від нацистських загарбників у населених пунктах та адмінцентрі громади, Наталиному, відбулися покладання квітів до Братських могил. До меморіальних заходів долучилися делегації трудових колективів, підприємств та організацій, розташованих на території сільської ради.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистської навали. Низько вклоняємося всім, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на тій війні завершився під скромними обелісками, тим, кому тоді судилося повернутися з неї живим. Кожен з визволителів увійшов в історію України як приклад мужності та патріотизму.

На жаль, сьогодні ми бачимо нові прояви нацизму, які чинить московська орда в Україні… Але ми впевнені, що перемогли тоді, переможемо й зараз!

Пам'ятаємо! Переможемо!

Слава Героям! Слава Україні!