Із Всеукраїнським днем дошкілля!

Шановні вихователі і працівники закладів дошкільної освіти Наталинської громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля!

Ідея цього загальнонаціонального свята, його сутність, полягають у тому, щоб привернути увагу суспільства до важливості дошкільного виховання. Ранній вік – особливо важливий і відповідальний у житті кожної дитини, адже в цей період формується її особистість, закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство, розвиток нахилів і здібностей, мотивація до самоствердження в освітньому та життєвому просторі залежить від педагогічної майстерності вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.

Вже зовсім скоро, після Перемоги, стіни наших дитячих садочків неодмінно наповняться веселим гоміном дітлахів, а їхні посмішки будуть дарувати вам невичерпну енергію та радість!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – мирного неба!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь