Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Наталинської сільської ради

Сьогодні під головуванням очільниці громади Наталії Кидонь відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Наталинської сільської ради, на якому розглянули питання щодо стану готовності та початку роботи пунктів незламності на території сільської ради.

У засіданні взяли участь представники Красноградського РТЦК та СП, Красноградського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області, старости старостинських округів громади, керівники закладів освіти, на базі яких будуть розгорнуті пункти незламності з 01.10.2023 року згідно графіку роботи.

На виконання вимог ЗУ "Про оборону України", "Про військовий обов'язок та військову службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" проведено обговорення питання щодо спільного виконання планових завдань РВА з призову військовозобов’язаних на військову службу за мобілізацією.