Наталинська сільська рада повідомляє про завершення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в селі Попівка.

Організатор громадського обговорення – Наталинська сільська рада.

Громадське обговорення проводилося на виконання розпорядження в.о Наталинського сільського голови від 29 червня 2023 року №227 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Наталинської сільської ради», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи колективне звернення мешканців с. Попівка про перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Свячена, на офіційному веб-сайті Наталинської сільської ради було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у форматі електронних консультацій з питання перейменування вулиці Гагаріна в с. Попівка.

Згідно з даним інформаційним повідомленням зауваження та пропозиції громадян з вищезазначеного питання приймалися з 30.06.2023 року до 30.08.2023 року.

Наталинською сільською радою було проведено опитування мешканців с. Попівка Попівського старостинського округу: 25 громадян виступили на підтримку перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Свячена , 6 - проти. 1 громадян –утримався. Інших пропозицій чи зауважень впродовж зазначеного терміну до Наталинської  сільської ради не надходило.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавались у письмовій чи усній формі, надсилалися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом двох місяців  з дати його оголошення.

Адреса: 63343, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. І. Сенченка, 89.

Електронна пошта: natalyncilrada@ukr.net.

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвались і не розглядалися.

Врахування результатів громадського обговорення:

Результати громадського обговорення оприлюднено на офіційному веб-сайті Наталинської сільської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Звіт надано для подальшого розгляду на засіданні топонімічної комісії.

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в селі Роздолля Наталинської територіальної громади Красноградського району Харківської області.

Наталинська сільська рада повідомляє про завершення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в селі Роздолля.

Організатор громадського обговорення – Наталинська сільська рада.

Громадське обговорення проводилося на виконання розпорядження в.о Наталинського сільського голови від 29 червня 2023 року №227 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Наталинської сільської ради», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи колективне звернення мешканців с. Роздолля про перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Затишна, на офіційному веб-сайті Наталинської сільської ради було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у форматі електронних консультацій з питання перейменування вулиці Гагаріна в с. Роздолля.

Наталинською сільською радою було проведено опитування мешканців с. Роздолля Попівського старостинського округу: 12 громадян виступили на підтримку перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Затишна , 2 - проти. Інших пропозицій чи зауважень впродовж зазначеного терміну до Наталинської  сільської ради не надходило.

Електронна пошта: natalyncilrada@ukr.net.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвались і не розглядалися.

Врахування результатів громадського обговорення:

Звіт надано для подальшого розгляду на засіданні топонімічної комісії.