З Днем захисників і захисниць України!

Шановна громадо!

Цього дня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Через реформу церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено на 1 жовтня.

Покрова Пресвятої Богородиці з давніх-давен була покровителькою не лише українського козацтва, а й усього українського народу. День захисників і захисниць України уособлює нерозривний зв’язок усіх поколінь відважних воїнів як пам’ять про тих, хто в різні періоди історії захищав нашу землю від ворогів і жертовно боронить її зараз.

На жаль, жодний день не обходиться без жертв під час повномасштабної російської агресії проти України… Йдуть з життя сотні синів і дочок України, виборюючи право називатися українцями, жити на вільній землі…

Тож нехай Пресвята Богородиця захистить наш народ своїм Покровом від жорстоких ворожих посягань на рідну землю!

Нині слова вітань линуть до всіх захисників і захисниць України, наших хоробрих воїнів на передовій. Ви – надійна опора, захист і щит нашого народу. Спокій наших домівок, рідних і близьких – саме у ваших надійних та сильних руках!

Здоров’я нам усім, добра, терпіння й оптимізму під мирним небом нашої Батьківщини! Слава Україні! Героям слава!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь