Освітянську спільноту Наталинської грмади привітали з професійним святом

Чудової осінньої пори вся країна відзначає День працівників освіти. Професія педагога поєднує у собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість водночас.

Напередодні Дня працівників освіти у Мартинівському сільському будинку культури вітали освітянську спільноту громади з професійним святом.

З теплими словами вдячності, привітань і найщиріших побажань звернулася до педагогів очільниця громади Наталія Кидонь, яка зауважила, що попри те, що цьогорічне свято ми знову відзначаємо у особливо складних умовах, в умовах військової агресії росії, попри усі виклики сьогодення, педагоги продовжують невтомно тримати освітянський фронт, здійснюючи тим самим неоціненний внесок у майбутнє України. Наталія Василівна принагідно побажала вчителям мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності.

За високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти і науки України Подяку Міністерства освіти і науки України оголосили Олені Гавриловій, директору Комунального закладу «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради, та Олені Макогон, заступнику директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради.

Грамотами Харківської обласної військової адміністрації відзначили Валентину Руденко, вчителя географії Наталинського ліцею, та Надію Гнатенко, вчителя зарубіжної літератури Наталинського ліцею.

Грамоти Красноградської районної військової адміністрації отримали Оксана Бурлаєнко, вчитель хімії та біології Петрівського ліцею; Наталія Вермен, вчитель хімії та біології Добренського ліцею; Тетяна Мірча, вчитель української мови і літератури Наталинського ліцею; Тетяна Приходько, вчитель початкових класів Наталинського ліцею.

Грамотою Наталинської сільської ради нагородили Аллу Абакумову, кухаря дошкільного підрозділу Наталинського ліцею; Сергія Алдошина, робітника з комплексного обслуговування будівель та споруд Березівської гімназії; Ольгу Васильєву, вчителя трудового навчання та інформатики Лукашівської гімназії; Світлану Дзех, директора Петрівського ліцею; Олександра Коряченка, водія шкільного автобусу Наталинської сільської ради; Юлію Лавренко, заступника директора з навчально-виховної роботи Володимирівської гімназії; Надію Опанасюк, вчителя початкових класів Роздольської гімназії; Анну Подаляко, вчителя інформатики Наталинського ліцею; Світлану Шептура, вчителя інформатики Попівської філії Наталинського ліцею; Ганну Юрко, вчителя початкових класів Наталинського ліцею.

За багаторічну сумлінну працю, високу виконавчу дисципліну та з нагоди святкування Дня працівників освіти і науки Грамотою Наталинської сільської організації профспілки працівників освіти і науки України відзначили Лідію Пасічник, вчителя біології та хімії Березівської гімназії; Тетяну Пересаду, прибиральницю службових приміщень Петрівського ліцею; Олену Макеєву, підсобну робітницю шкільного підрозділу Наталинського ліцею; Ольгу Кулікову, кухаря дошкільного підрозділу Володимирівської гімназії; Олену Юрченко, вчителя історії Добренського ліцею; Антоніну Яковенко, завідувачку Попівської філії Наталинського ліцею.

Далі музичні вітання присутнім у залі дарували вокальний ансамбль «Калинонька» Мартинівського СБК (художній керівник - Віра Каптан); Кузнецова Ярослава, солістка ансамблю «Калинонька» Мартинівського СБК; тріо «Насолода» Попівського СБК (художній керівник - Єлизавета Єремейчук); тріо «Настрій» Петрівського СБК (художній керівник - Тетяна Рогіз).

Шановні освітяни! Нехай у ваших оселях завжди панує світло і злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, над головою – мирне небо, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності! Реалізації нових творчих планів у професійній діяльності задля щасливого майбутнього дітей!

Зі святом!