Довгожителі громади приймали вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку довгожителі громади традиційно приймали вітання.

Секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь особисто вітала старших за 90 років мешканців, які проживають на території населених пунктів Наталинської територіальної громади, бажаючи їм здоров’я, добра, родинного затишку, любові і тепла рідних. Адже турбота про громадян похилого віку необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Щиро вітаємо та висловлюємо глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого сьогодення! Ваша сумлінна праця, ратний подвиг, ставлення до людей – гідний взірець для наслідування нам та нашим дітям. Радійте успіхам дітей і онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя! Многая літа!