Привітали голів первинних ветеранських організацій Наталинської сільської ради з нагоди Дня людей похилого віку

Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана – це прекрасна можливість вкотре сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни та праці, пенсіонерам - взагалі всім літнім людям - за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Сьогодні секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь візитувала на урочистий захід ГО «Організація ветеранів України Красноградської міської територіальної громади», аби принагідно привітати людей поважного віку з нагоди свята.

Наталія Василівна висловила присутнім щирі слова поваги та шани, побажала їм мирного неба, міцного здоров’я і довголіття, залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими, а також вручила головам первинних ветеранських організацій Наталинської територіальної громади грамоти сільської ради.