16 жовтня 2023 року відбулася робоча зустріч керівництва Наталинської територіальної громади та представників Красноградського відділу податків і зборів та камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області.

Під час зустрічі обговорили нагальні питання щодо сплати мінімального податкового зобов'язання (МПЗ): на кого поширюється, хто звільняється від сплати, формули розрахунку МПЗ.

За результатами наради досягли домовленостей щодо подальшої співпраці у напрямку забезпечення фінансової спроможності громади.