Із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Наталинської громади! Вітаю вас із професійним святом!

Без перебільшення можна стверджувати, що ваша місія є надзвичайно вагомою, адже саме ви, навіть дещо змінивши вектор своєї діяльності у воєнне українське сьогодення, намагаєтеся забезпечувати духовне буття людей, сприяєте об’єднанню нації, формуванню національної пам’яті та ідентичності.

Завдяки вам, справжнім подвижникам своєї справи, культура Наталинської громади продовжує розвиватися і збагачуватися цікавими формами роботи навіть під час воєнного стану.

Вдячна працівникам будинків культури та клубів, бібліотек, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Щиро бажаю вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення і щастя під мирним українським небом!

З повагою - секретар Наталинської сільської ради Наталія Кидонь