Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Міжнародним днем волонтера

5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне,  не чекають подяк, нагород і визнання.

Для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.

Справжню ціну волонтерам знають всі наші військовослужбовці, які захищають країну  від російської терористичної агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Уся країна пишається нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею.

Висловлюю щиро вдячність вам, шановні волонтери, за непохитну віру в нашу країну, в нашу Перемогу! Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій Україні!

З повагою - начальник Наталинської сільської військової адміністрації
Володимир Птишник